Online rajztanfolyam

Frissítve: 2022. augusztus 18.

2022/2023. tanév

Jelentkezési lap:  doc /  pdf

Az online tanfolyamunk minden 14 éven felüli érdeklődő számára nyitott, felvételi vizsga nincsen. A digitális felületen (Discord) működő csoporthoz szeptembertől májusig bármikor csatlakozhatsz. A kezdéshez szerezz be puha ceruzát, radírt, esetleg szenet vagy tetszés szerinti egyéb színes rajz- és festőeszköz és egy rajztáblát, min. A3-as méretben, valamint internetelérés szükséges és mikrofonos fülhallgató (headset) használata javasolt.

Beiratkozás: a recepcióval való előzetes egyeztetéssel, a jelentkezési lap kitöltésével és a foglalkozásra vonatkozó bérlet megvásárlásával történik.
Befizetés: a tanfolyam díja minden hónap első foglalkozása előtt fizetendő banki átutalással a Vizuális Kultúráért Alapítvány részére, a K&H Bank Zrt. 10400171-01700820-00000000 számlaszámra. Közlemény: tanfolyami díj.

Online rajztanfolyam  | péntek 17.00-20.00

A rajztanulás fejlesztése kezdőknek és újrakezdőknek. Az online oktatásra kialakított speciális feladatokkal hatékony segítség a Budaitól távol lévők rajzi fejlődéséhez – lehetőség a vidéken, külföldön élők számára.
Vezeti: Donnák János képzőművész

Tanfolyami bérlet ára (saját eszközzel)
Heti 1x3 óra                  12.000 Ft/hó

Dombi Tünde – dombi.tunde@budairajziskola.hu, Telefon: +36 1/355-0341