Rajz-festés

Az összes mezőt kötelező kitölteni

Az üzenet küldése folyamatban van, kérem várjon...

A küldés sikerrel járt!

• Rajz-festés tanfolyamok

Középiskolásoknak, fiataloknak, felnőtteknek

2023/2024. tanév

Jelentkezési lap:  pdf / doc

A 14 éven felülieknek szóló szabadiskolai foglalkozásunkra sem felvételi vizsga, sem felső korhatár nincs. A csoportokhoz szeptembertől májusig bármikor csatlakozhatsz, tudászintedhez alkalmazkodó feladatokkal fejlődhetsz.

Beiratkozás: a recepcióval történő előzetes egyeztetéssel, a jelentkezési lap kitöltésével és az adott napra, foglalkozásra vonatkozó bérlet megvásárlásával történik.  A tanfolyam díja minden hónap első foglalkozása előtt fizetendő. A díjfizetést az esetleges hiányzások nem módosítják, de érvényes bérlettel, a kimaradt órák egy más foglalkozáson adott hónapon belül vagy a következő havi érvényes bérlettel a következő hónapban is pótolhatók. A tanfolyamok önköltségesek, non-profit jellegűek. A kezdéshez elegendő puha ceruza, radír, szén, vagy tetszés szerinti egyéb színes rajz- és festőeszköz. Rajztábla és rajzlap az iskolában elérhető.

Befizetés: a tanfolyam díja fizethető az iskolában készpénzben vagy banki átutalással a SZIMULTÁN Kortárs Művészeti Alapítvány részére: K&H Bank Zrt. 10401055-50527077-48651010. (Bankkártyát, egyéb kártyát vagy utalványt sajnos nem tudunk elfogadni.)

RAJZ-FESTÉS, A TÁRGYAKTÓL AZ EMBERÁBRÁZOLÁSIG

A csendélet-, portré-, aktrajzolás klasszikus és rendhagyó feldolgozásaival foglalkozunk. A látvány utáni rajzolás, a tanulmányrajz klasszikus eseteit járjuk be - de a rajzi képzés karakteréből adódóan ez mindenkinél más útvonalat jelent! A rajz-festés tanulás izgalmas folyamatát művésztanáraink segítik, a személyes konzultációk miatt bármilyen tudásszinttel be tudsz kapcsolódni az órákba. Szeptembertől május végéig bármikor csatlakozhatsz, és a tudásodhoz igazodó feladatokkal fejlődhetsz.

Választható időpontok:

• délelőtt: hétfő, szombat 10.00-13.00