LUDWIG MÚZEUM - Kortárs Művészeti Múzeum

2016. március 10.

A meghosszabbított együttműködési megállapodás szerint a Ludwig Múzeum a 2015/2016. tanévben is vállalja, hogy a Budai Rajziskola – Alapfokú Művészeti Iskola és Szakképző Iskola tanulói ingyenesen látogathassák a Múzeum gyűjteményi kiállítását, valamint öt tanulócsoportunk ingyenesen megtekinthesse valamelyik, általunk választott, időszaki kiállításukat. A Ludwig Múzeum továbbá vállalja, hogy a csoportjainknak – előzetes egyeztetés után, kapcsolatfelvétel a látogatás előtt két héttel – kedvezményes díjú programjegy ellenében (300.- Ft) foglalkozást tart.

Az egyénileg érkező diákok 200.- Ft-os szakmai jeggyel látogathatják a Múzeum kiállításait és programjait.

Az iskola diákjai a Múzeum igényei alapján, a szakmai gyakorlatok keretében vagy egyedi programokon közreműködhetnek a LUMÚ projektjeinek munkájában.