Szakmai kurzusok

Szabadiskolai szakmai kurzusaink, kézműves vagy design workshopok, és 16 éven felüli tanulóknak vagy felnőttnek ajánljuk. A kurzusokra sem felvételi vizsga, sem felső korhatár nincs, maximális létszám meghaladása esetén a jelentkezési sorrend számít. A kurzusok igény szerint folyamatosan kezdődnek, az indítás pontos dátumáról kérjük, érdeklődjön a recepción.

KALLIGRÁFIA hétfő 17–20.00 | 6 alkalom | 16+ | 45 000 Ft |

A szépírás művészete – tollal, ecsettel. Dekoratív feliratok, betűképek minden hétköznapi és ünnepi szituációban. Az íráskép szépsége, a betűrajzolás öröme, grafikai lehetőségei.

Vezeti: Erdélyi Sarolta, tervezőgrafikus

AZ ÉKSZER LELKE szerda 10–14.00 | 8 alkalom | 54 000 Ft |

Viselj, ajándékozz egyedi ékszert: gyűrűt, függőt, láncot! Terveidhez eszközt és segítséget adunk, hogy az ékszerek fém, nemesfém vagy plexi ékszerként keljenek életre.

Vezetik: Egri Zoltán, Gera Noémi, ötvösművészek

KÉPGRAFIKA szerda 17–20.00 | 8 alkalom | 52 000 Ft |

Egyedi képalkotó műhely haladóknak, kísérletező tervezőknek. Linómetszés, és más sokszorosító grafikai technikák.

Vezeti: Lelkes A. Gergely, festőművész

Beiratkozás: a recepcióval való előzetes egyeztetéssel, a jelentkezési lap kitöltésével, és az adott kurzusra vonatkozó bérlet megvásárlásával történik. A kurzusok részvételi díját beiratkozáskor egy összegben kérjük befizetni, vagy a kurzus kezdete előtt 3 nappal átutalni. A kurzusokra történő felvétel a jelentkezések sorrendjében történik. A résztvevőket emailben értesítjük.

Befizetés: a tanfolyamoktól eltérően, a kurzusok részvételi díját, a jelentkezéskor egy összegben kérjük befizetni vagy átutalni. SZIMULTÁN Kortárs Művészeti Alapítvány, K&H Bank, 10401055-50527077-48651010 (Bankkártyát, egyéb kártyát vagy utalványt sajnos nem tudunk elfogadni.)