Rajz-festés tanfolyamok

Az összes mezőt kötelező kitölteni

Az üzenet küldése folyamatban van, kérem várjon...

A küldés sikerrel járt!

• 2016. augusztus 25.

• Középiskolásoknak, fiataloknak, felnőtteknek

Jelentkezés, beiratkozás

2018/2019. tanév

A 14 éven felülieknek szóló szabadiskolai foglalkozásunkra sem felvételi vizsga, sem felső korhatár nincs. A csoportokhoz szeptembertől május végéig bármikor csatlakozhatsz, tudászintedhez alkalmazkodó feladatokkal fejlődhetsz.

Beiratkozás: a recepcióval való előzetes egyeztetéssel, a jelentkezési lap kitöltésével és az adott napra, foglalkozásra vonatkozó bérlet megvásárlásával történik.

A tanfolyam díja minden hónap első foglalkozása előtt fizetendő.
    A díjfizetést az esetleges hiányzások nem módosítják, de érvényes bérlettel, a kimaradt órák egy más foglalkozáson adott hónapon belül vagy a következő havi érvényes bérlettel a következő hónapban is pótolhatók. A tanfolyamok önköltségesek, non-profit jellegűek. A kezdéshez elegendő puha ceruza, radír, szén, vagy tetszés szerinti egyéb színes rajz- és festőeszköz. Rajztábla és rajzlap az iskolában elérhető.

Befizetés: a szabadiskolai kurzus díja fizethető az iskolában készpénzben vagy banki átutalással a Vizuális Kultúráért Alapítvány részére: K&H Bank Zrt. 10400171-01700820-00000000. (Bankkártyát, egyéb kártyát vagy utalványt sajnos nem tudunk elfogadni.)

Rajz-festés – tárgyaktól a figuraábrázolásig | hétfőtől péntekig | 17-19.45h | hétfő, péntek és szombat 10-12.45-ig

A rajzolás legfőbb értéke a saját megfigyelésekre épülő ábrázolásban rejlik, melynek során számos készség együttesen fejlődik. A csendélet, portré, akt klasszikus és rendhagyó feldolgozásaival foglalkozunk. A rajz-festés tanulás izgalmas folyamatát művésztanáraink segítik. Szeptembertől május végéig bármikor csatlakozhatsz, és a tudásszintedhez igazodó feladatokkal fejlődhetsz.

Tanfolyami bérletárak egy hónapra, rendszeres óralátogatáshoz

Heti 1 x 3 óra                      11.500 Ft/hó                     (960 Ft/óra saját eszközökkel)
    Heti 2 x 3 óra                     19.600 Ft/hó                      (820 Ft/óra saját eszközökkel)
    Heti 3 x 3 óra                     27.400 Ft/hó                      (760 Ft/óra saját eszközökkel)

Napijegy

1x2 óra                              3000 Ft/alkalom
    1x3 óra                              3900 Ft/alkalom

Dombi Tünde – dombi.tunde@budairajziskola.hu, telefon: +36 1/355-0341

Frissítve: 2018. augusztus 27.