Tájékoztató

Frissítve: 2022. augusztus 18.

2022/2023. tanévben

Jelentkezési lap:  doc /  pdf

A szakmai kurzusok kézműves, design vagy digitális területek megismerésére 16 éven felüli tanulók vagy felnőttek számára. A kurzusokra sem felvételi vizsga, sem felső korhatár nincs.
A kurzusok igény szerint folyamatosan kezdődnek, az indítás pontos dátumáról kérjük, érdeklődjön a recepción.

Beiratkozás: a recepcióval való előzetes egyeztetéssel, a jelentkezési lap kitöltésével, és az adott kurzusra vonatkozó bérlet megvásárlásával történik.
A kurzusok részvételi díját beiratkozáskor egy összegben kérjük befizetni vagy előzőleg átutalni. A kurzusokra történő felvétel a jelentkezések sorrendjében történik.

Befizetés: a szabadiskolai kurzusok díja fizethető az iskolában készpénzben vagy banki átutalással a Vizuális Kultúráért Alapítvány részére: K&H Bank Zrt. 10400171-01700820-00000000. (Bankkártyát, egyéb kártyát vagy utalványt sajnos nem tudunk elfogadni.)

Kalligráfia | hétfő 17-20h

A szépírás művészete – tollal, ecsettel. Dekoratív feliratok, betűképek. Az írás öröme, szépsége, grafikai lehetőségei.
Vezetik: Erdélyi Sarolta tervezőgrafikus
Részvételi díj: 36.000 Ft | 6 alkalom, heti 3 óra (18 óra)

Az ékszer lelke | kedd 10-13h

Viselj, ajándékozz egyedi ékszert: gyűrűt, függőt, láncot! Terveidhez eszközt és segítséget adunk, hogy észerek fém, nemesfém vagy plexi ékszerként keljenek életre.
Vezetik: Egri Zoltán, Gera Noémi ötvösművészek
Részvételi díj: 48.000 Ft | 8 alkalom, heti 3 óra (24 óra)

Képgrafika | szerda 17-20h

Egyedi képalkotó műhely haladóknak, kísérletező tervezőknek. Linómetszés és más sokszorosító grafikai technikák.
Vezeti: Lelkes A. Gergely festőművész-grafikus
Részvételi díj: 44.000 Ft | 8 alkalom, heti 3 óra (24 óra)

3D, a grafika új dimenziója | csütörtök 17-20h

Ismerkedés a Maxon Cinema 4D programmal, a program grafikai, tárgytervező és animációs lehetőségeivel.
Vezeti: Gadácsi Tibor grafikus, programoktató
Részvételi díj: 52.000 Ft | 10 alkalom, heti 3 óra (30 óra)

A befizetett program kezdése előtt 5 munkanappal történt visszamondáskor a befizetett összeg 100%-ban átváltható más tanfolyamra vagy a kurzus díja visszafizethető a kezelési költséggel csökkentve (kezelési költség: 5 %). A kurzus megkezdése előtti 4. naptól a kurzus díjának visszatérítésére nincsen lehetőség.

Dombi Tünde – dombi.tunde@budairajziskola.hu, telefon: +36 1/355-0341